hair-channel.tv
ערוץ הטלוויזיה באינטרנט שמגיע לשיער


Hair Channel.tv : בסעיף זה תוכלו למצוא את כל ערוצי שיער עם מגמות אופנה של שיער בעונה הבאה, השיקה על ידי מנהיגי המספרות בתחומו. התסרוקות לקיץ הם רבים אבל הם מאוחדים על ידי שובו של דמות הרבה אהב בעבר: ניצל מושלמת למראה ולתת לו הרעלה של מסתורין. ערוץ השיער להראות על השוליים, מכויל היטב אל הספר, לא ללכת לאופנה ושמאלה חופשי ליפול לאחור על העיניים הוא מושלם כמו מגע הסופי של שיער גלי לשמור על מראה פשוט לוכדת את תשומת הלב במיוחד במקרה של שיער זורם כי הוא שמאל בחופש ומוגברת על ידי גלים רכים או תלתלים. הרבה שיער ערוץ להראות על מגמות אופנה השנה היא הצמה המתחילה בחודשי החורף, וזכה בהרבה הצלחתו לא סביר להקטין. החליפות הקלאסיות מראה הרומנטי ביותר יכול להיות שחוק נאסף גם מאחורי הראש בלחמנייה יעיל מאוד במיוחד אם נעשו על ידי ידי המומחה של הספר שלך אשר ילמד אותך את כל הטריקים כדי לשמור על זה יפה ארוך. מגמה מגניב אמיתי, כי אתה יכול לראות על טלוויזיה ערוץ השיער הוא התשוקה הכרחית לשיער קצר. החתכים הקצרים, אתה יודע, הם מעשיים אבל לא לעשות את זה פחות מתוחכם אם נעשה בדרך הנכונה. המגמה אופנה השיער של חודשים חמים רואה את הניצחון של קסדות עם סגנונות שיער קצר מאוד הזוכרים את שנות השמונים ומסגרת את הפנים עם נשיות בלתי צפויה. פופולרי מאוד הוא התספורת פיקסי המגמה, לשאול את הספר שלך ביטחון לפני החווה כדי להיות בטוח כי התספורת שתבחר מתאים לצורה של הפנים שלך. תוכלו גם למצוא את מגמות ערוץ השיער העדכני ביותר עבור השיער הדרך הנכונה כדי לטפל בבריאות השיער שלך ולהתכונן להתמודד עם הריצה הנכונה אפילו את האתגר האימתני של השמש והחול.

Gossip & News
21 Nov 19
F&M Creative Team

Find put the latest hair collection, called "Frae", made by F&M Creative Team, international hairstylists from UK.

Ph: Mauro Carraro
MUA: Amy Barrington
STYLIST: Jivomir Domoustchiev

hair-collections

20 Nov 19

STEFANO CONTE, noto hairstylist di Monza, ha pensato ad una collezione dallo stile moderno e dai colori freddi come il ghiaccio.

hair-collections

20 Nov 19

17 - 18 Novembre 2019 – Si è chiusa a TORINO la decima edizione di ON HAIR Show & Exhibition, l’evento per l’universo hair di Cosmoprof Worldwide Bologna, con numeri importanti: è stato raggiunto l’obiettivo delle 10.000 persone nei due giorni, sono stati oltre 30 gli show con hairstylist internazionali, più di 80 aziende leader per il comparto hair hanno esposto al Pala Alpitour di Torino. Protagoniste le tendenze, le tecniche più innovative e le suggestioni per la moda capelli della prossima stagione.

Abbiamo celebrato la decima edizione di On Hair Show & Exhibition nel modo migliore – dichiara Enrico Zannini, Direttore Generale di BolognaFiere Cosmoprof – Torino è diventata per due giorni la capitale dell’hairstyling: una professione che muove un’industria in crescita, fiore all’occhiello del nostro “Made in Italy”. Nel 2018 i saloni professionali hanno registrato un volume d’affari di oltre 580 milioni di euro. L’industria è tra le più performanti nel nostro paese, e sono in particolari la Lombardia, la Campania e lo stesso Piemonte a registrare la crescita maggiore. Lo sviluppo della filiera va di pari passo con la crescente professionalità degli acconciatori.  Oggi essere un parrucchiere è un vero e proprio atto artistico, uno stile di vita, animato da passione, competenza, ricerca e innovazione, come hanno dimostrato i talenti che si sono esibiti sul nostro palco”.

STANDESPOSITORI

Color 4 - Accornero - Alfaparf Milano - Alterego Italy - Arpège Opera - Paola P - Biobotanic Care - Capelli Style - Ceriotti - Charme & Beauty - Cloud Nine -Coiffance - Cotril - Crazy Color - Ketty - Depot - Elchim Milano - Estetica - Farmaca International - Framar - GA moda - Gama Professional - Gamma + - Giordano - GLOBElife - Golmar - Great Lengths - Barbers Attilio & Co - Hair Stylist di Successo - Hipertin - Hot Tools - H Trends - I love Curl - Idra - Indola - Jean Paul Mynè - Karìsma beauty design - Kleral - Lady Nail - Luxima - Macxs - Malvy - Medavita - Mikado - Moser - Olaplex - Oxy Station - Parlux - Phitofilos - Pinin - Rastelli Team - Roverhair - Salon International - Schwarzkopf - She is color - Takara Belmont - Tendenza - Essensuals - Toppìk - Treatwell - Uala - Upgrade - Vedani - Vitality's - Wahl Professional - You - Younic

PERSONAGGISHOW / SPETTACOLOHAIR STYLISTS

Cheyenne Mirko
4Dcolor
Lorenzo Marchelle @Attilo Artistic Team
Gandini Team
Medavita Artistic Team
Leonardo Rizzo con il Team Akademìa & Rudi
Daniele Serretti Gruppo
Toni&Guy
Genny D'Auria
Fashion Mix & Xenon Group
Firriolo Team
Cuco y Guille
Farrukh Shamuratov
Pixel C3
Spaghetti's Festival Barber
Barber Birdman
Hayden Cassidy
Jarreds Barber
Josh Lamonaca
Julius Cvesar
Titan Barber
Zena Yuh
Vishal Baharani

19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Hair Channel.tv, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Hair Channel.tv, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Hair Channel.tv, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Hair Channel.tv, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Hair Channel.tv, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Hair Channel.tv, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Hair Channel.tv, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Hair Channel.tv, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Hair Channel.tv, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Hair Channel.tv, חדשנות à, שיער

X

privacy