hair-channel.tv
Saç geliyor televizyon kanalı online


Hair Channel.tv : Bu bölümde, kuaför liderleri tarafından kendi alanında başlatılan, gelecek sezon saç moda trendleri ile tüm saç kanalları bulacaksınız. Yaz için saç çok ama çok geçmişte sevilen bir karakterin dönüşü ile birleşmiştir: forelock bakmak için mükemmel ve gizem bir peçe vermek. Saçak hakkında saç-kanal gösterisi, iyi kuaför için kalibre, moda gitmez ve gözleri geri düşmek için serbest bırakılan dalgalı saçlar için son bir dokunuş olarak özellikle bir akan saç durumunda dikkat çeken basit bir görünüm korumak için mükemmel özgürlük sol ve yumuşak dalgalar veya bukleler tarafından geliştirilmiştir. Bu yıl moda trendleri hakkında birçok saç-kanal göstermek bu kış aylarında başlayan örgü, ve onun başarısını niçin bir sürü kazandı azaltmak olası değildir. Klasik takım elbise en romantik bir görünüm ve aynı zamanda bir topuz baş arkasında toplanmış giyilebilir son derece etkili özellikle kuaför ünüzün uzman elleri tarafından yapılan eğer güzel uzun tutmak için tüm hileler öğretecek . Saç kanalı TV'de görebileceğiniz gerçek bir serin trend kısa saçlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Kısa yollar pratiktir ama doğru şekilde yapılırsa daha az sofistike olmaz. Sıcak ay saç moda trendi seksenli hatırlamak ve beklenmedik kadınlık ile yüz çerçeve çok kısa saç stilleri ile kask zaferi görür. Çok popüler eğilim peri saç kesimi, seçtiğiniz saç modeli yüzünüzün şekline uygun olduğundan emin olmak için deneyimlemeden önce güven kuaför isteyin. Ayrıca saç sağlığı dikkat çekmek ve doğru sprint bile güneş ve kum zorlu meydan okuma ile başa çıkmak için hazırlamak için doğru şekilde saç için en son saç kanalı trendleri bulacaksınız.

Gossip & News
21 Nov 19
F&M Creative Team

Find put the latest hair collection, called "Frae", made by F&M Creative Team, international hairstylists from UK.

Ph: Mauro Carraro
MUA: Amy Barrington
STYLIST: Jivomir Domoustchiev

hair-collections

20 Nov 19

STEFANO CONTE, noto hairstylist di Monza, ha pensato ad una collezione dallo stile moderno e dai colori freddi come il ghiaccio.

hair-collections

20 Nov 19

17 - 18 Novembre 2019 – Si è chiusa a TORINO la decima edizione di ON HAIR Show & Exhibition, l’evento per l’universo hair di Cosmoprof Worldwide Bologna, con numeri importanti: è stato raggiunto l’obiettivo delle 10.000 persone nei due giorni, sono stati oltre 30 gli show con hairstylist internazionali, più di 80 aziende leader per il comparto hair hanno esposto al Pala Alpitour di Torino. Protagoniste le tendenze, le tecniche più innovative e le suggestioni per la moda capelli della prossima stagione.

Abbiamo celebrato la decima edizione di On Hair Show & Exhibition nel modo migliore – dichiara Enrico Zannini, Direttore Generale di BolognaFiere Cosmoprof – Torino è diventata per due giorni la capitale dell’hairstyling: una professione che muove un’industria in crescita, fiore all’occhiello del nostro “Made in Italy”. Nel 2018 i saloni professionali hanno registrato un volume d’affari di oltre 580 milioni di euro. L’industria è tra le più performanti nel nostro paese, e sono in particolari la Lombardia, la Campania e lo stesso Piemonte a registrare la crescita maggiore. Lo sviluppo della filiera va di pari passo con la crescente professionalità degli acconciatori.  Oggi essere un parrucchiere è un vero e proprio atto artistico, uno stile di vita, animato da passione, competenza, ricerca e innovazione, come hanno dimostrato i talenti che si sono esibiti sul nostro palco”.

STANDESPOSITORI

Color 4 - Accornero - Alfaparf Milano - Alterego Italy - Arpège Opera - Paola P - Biobotanic Care - Capelli Style - Ceriotti - Charme & Beauty - Cloud Nine -Coiffance - Cotril - Crazy Color - Ketty - Depot - Elchim Milano - Estetica - Farmaca International - Framar - GA moda - Gama Professional - Gamma + - Giordano - GLOBElife - Golmar - Great Lengths - Barbers Attilio & Co - Hair Stylist di Successo - Hipertin - Hot Tools - H Trends - I love Curl - Idra - Indola - Jean Paul Mynè - Karìsma beauty design - Kleral - Lady Nail - Luxima - Macxs - Malvy - Medavita - Mikado - Moser - Olaplex - Oxy Station - Parlux - Phitofilos - Pinin - Rastelli Team - Roverhair - Salon International - Schwarzkopf - She is color - Takara Belmont - Tendenza - Essensuals - Toppìk - Treatwell - Uala - Upgrade - Vedani - Vitality's - Wahl Professional - You - Younic

PERSONAGGISHOW / SPETTACOLOHAIR STYLISTS

Cheyenne Mirko
4Dcolor
Lorenzo Marchelle @Attilo Artistic Team
Gandini Team
Medavita Artistic Team
Leonardo Rizzo con il Team Akademìa & Rudi
Daniele Serretti Gruppo
Toni&Guy
Genny D'Auria
Fashion Mix & Xenon Group
Firriolo Team
Cuco y Guille
Farrukh Shamuratov
Pixel C3
Spaghetti's Festival Barber
Barber Birdman
Hayden Cassidy
Jarreds Barber
Josh Lamonaca
Julius Cvesar
Titan Barber
Zena Yuh
Vishal Baharani

19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Hair Channel.tv, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Hair Channel.tv, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Channel.tv, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Hair Channel.tv, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Hair Channel.tv, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Hair Channel.tv, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Hair Channel.tv, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Hair Channel.tv, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Hair Channel.tv, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Hair Channel.tv, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy