hair-channel.tv
ערוץ הטלוויזיה באינטרנט שמגיע לשיער


Hair Channel.tv : בסעיף זה תוכלו למצוא את כל ערוצי שיער עם מגמות אופנה של שיער בעונה הבאה, השיקה על ידי מנהיגי המספרות בתחומו. התסרוקות לקיץ הם רבים אבל הם מאוחדים על ידי שובו של דמות הרבה אהב בעבר: ניצל מושלמת למראה ולתת לו הרעלה של מסתורין. ערוץ השיער להראות על השוליים, מכויל היטב אל הספר, לא ללכת לאופנה ושמאלה חופשי ליפול לאחור על העיניים הוא מושלם כמו מגע הסופי של שיער גלי לשמור על מראה פשוט לוכדת את תשומת הלב במיוחד במקרה של שיער זורם כי הוא שמאל בחופש ומוגברת על ידי גלים רכים או תלתלים. הרבה שיער ערוץ להראות על מגמות אופנה השנה היא הצמה המתחילה בחודשי החורף, וזכה בהרבה הצלחתו לא סביר להקטין. החליפות הקלאסיות מראה הרומנטי ביותר יכול להיות שחוק נאסף גם מאחורי הראש בלחמנייה יעיל מאוד במיוחד אם נעשו על ידי ידי המומחה של הספר שלך אשר ילמד אותך את כל הטריקים כדי לשמור על זה יפה ארוך. מגמה מגניב אמיתי, כי אתה יכול לראות על טלוויזיה ערוץ השיער הוא התשוקה הכרחית לשיער קצר. החתכים הקצרים, אתה יודע, הם מעשיים אבל לא לעשות את זה פחות מתוחכם אם נעשה בדרך הנכונה. המגמה אופנה השיער של חודשים חמים רואה את הניצחון של קסדות עם סגנונות שיער קצר מאוד הזוכרים את שנות השמונים ומסגרת את הפנים עם נשיות בלתי צפויה. פופולרי מאוד הוא התספורת פיקסי המגמה, לשאול את הספר שלך ביטחון לפני החווה כדי להיות בטוח כי התספורת שתבחר מתאים לצורה של הפנים שלך. תוכלו גם למצוא את מגמות ערוץ השיער העדכני ביותר עבור השיער הדרך הנכונה כדי לטפל בבריאות השיער שלך ולהתכונן להתמודד עם הריצה הנכונה אפילו את האתגר האימתני של השמש והחול.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Hair Channel.tv, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Hair Channel.tv, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Hair Channel.tv, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Hair Channel.tv, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Hair Channel.tv, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Hair Channel.tv, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Hair Channel.tv, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Hair Channel.tv, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Hair Channel.tv, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Hair Channel.tv, חדשנות à, שיער

X

privacy
["21:04:35","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Hair-channel.tv' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/he.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/he.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/hair-channel.tv\/he.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]