hair-channel.tv
Saç geliyor televizyon kanalı online


Hair Channel.tv : Bu bölümde, kuaför liderleri tarafından kendi alanında başlatılan, gelecek sezon saç moda trendleri ile tüm saç kanalları bulacaksınız. Yaz için saç çok ama çok geçmişte sevilen bir karakterin dönüşü ile birleşmiştir: forelock bakmak için mükemmel ve gizem bir peçe vermek. Saçak hakkında saç-kanal gösterisi, iyi kuaför için kalibre, moda gitmez ve gözleri geri düşmek için serbest bırakılan dalgalı saçlar için son bir dokunuş olarak özellikle bir akan saç durumunda dikkat çeken basit bir görünüm korumak için mükemmel özgürlük sol ve yumuşak dalgalar veya bukleler tarafından geliştirilmiştir. Bu yıl moda trendleri hakkında birçok saç-kanal göstermek bu kış aylarında başlayan örgü, ve onun başarısını niçin bir sürü kazandı azaltmak olası değildir. Klasik takım elbise en romantik bir görünüm ve aynı zamanda bir topuz baş arkasında toplanmış giyilebilir son derece etkili özellikle kuaför ünüzün uzman elleri tarafından yapılan eğer güzel uzun tutmak için tüm hileler öğretecek . Saç kanalı TV'de görebileceğiniz gerçek bir serin trend kısa saçlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Kısa yollar pratiktir ama doğru şekilde yapılırsa daha az sofistike olmaz. Sıcak ay saç moda trendi seksenli hatırlamak ve beklenmedik kadınlık ile yüz çerçeve çok kısa saç stilleri ile kask zaferi görür. Çok popüler eğilim peri saç kesimi, seçtiğiniz saç modeli yüzünüzün şekline uygun olduğundan emin olmak için deneyimlemeden önce güven kuaför isteyin. Ayrıca saç sağlığı dikkat çekmek ve doğru sprint bile güneş ve kum zorlu meydan okuma ile başa çıkmak için hazırlamak için doğru şekilde saç için en son saç kanalı trendleri bulacaksınız.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Hair Channel.tv, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Hair Channel.tv, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Channel.tv, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Hair Channel.tv, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Hair Channel.tv, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Hair Channel.tv, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Hair Channel.tv, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Hair Channel.tv, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Hair Channel.tv, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Hair Channel.tv, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy
["04:07:15","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Hair-channel.tv' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/hair-channel.tv\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]